0 800 20 80 44
Відповімо на запитання
у будні з 9:00 до 18:00

Онлайн-бухгалтерія та подання звітності
для туристичних агентств
на єдиному податку

Спробуйте безкоштовно
15 днів безкоштовно

Створення документів

«Смарт Бухгалтерія» спростить підготовку документів туристам: у кілька кліків ви зможете створити рахунок чи акт, сформувати договір і використовувати його як шаблон. Документи можна роздрукувати, надіслати із системи на електронну пошту клієнтам. Також можна зберігати путівки, пам’ятки, документи страхової компанії.

Зареєструватися
Documents x1

База клієнтів і туроператорів

Вся інформація про ваших клієнтів зібрана в розділі «Контрагенти»: телефони, маршрути подорожей, ваші коментарі про співпрацю, оплати і документи. При формуванні рахунків, актів і договорів дані туристів будуть підставлятися автоматично. Для зручного пошуку присвойте мітки: «корпоративні клієнти», «постійні клієнти».

Розпочати роботу
Clients x1

Подання звітності

Нагадування про строки сплати податків і подання звітності надходитимуть на електронну пошту. Система допоможе заповнити декларацію з єдиного податку та надіслати її в податкову через інтернет, доставить повідомлення про статус звіту. Обчислить єдиний податок і ЄСВ до сплати, сформує платіжні доручення з правильними реквізитами одержувача.

Спробуйте безкоштовно

Безпека даних

Інформація про ваш бізнес зберігатиметься в зашифрованому вигляді на хмарних серверах компанії Microsoft Azure в Європі — це найбільш безпечний спосіб зберігання інформації на сьогодні. Доступ до даних маєте лише ви і помічники, яких ви запросите для спільної роботи в системі.

Зареєструватися
Bezopasnost smcs com ua

Облік фінансів

«Смарт Бухгалтерія» спростить ведення обліку: система правильно відображатиме в обліку вашу агентську винагороду та суми, які слід перерахувати оператору, у звітність потраплятимуть правильні суми, і ви не будете мати проблем із податковою. Якщо приймаєте оплати на розрахунковий рахунок, імпортуйте виписки з клієнт-банку, щоб автоматизувати ведення обліку.

Зареєструватися
Finance x1 ua

Спільна робота

Працювати в системі може декілька осіб одночасно. Власник облікового запису запрошує помічників — менеджерів, які працюють в офісі чи дистанційно. Помічники будуть створювати документи, вносити оплати й інформацію з проданих турів, вести базу туристів.

Спробуйте безкоштовно

Допомога

Користувачі «Смарт Бухгалтерії» можуть звернутися за порадою до юристів і бухгалтерів-експертів. Обирайте зручний для вас формат спілкування — он-лайн або телефоном. У нас є своя довідкова система і блог, де ви знайдете статті про ведення обліку і бізнесу, інструкції та відеоролики про роботу в системі.

Читати статті

Спільнота

Приєднуйтесь до груп «Смарт Бухгалтерія» у Facebook і ВКонтакте, а також стежте за оновленнями нашого каналу на YouTube.

Відгуки користувачів

Запитання та відповіді

Тарифи

Якісний сервіс має бути доступним для всіх, тому наші тарифи прості та вигідні. Внести оплату можна он-лайн платіжними картками Visa чи MasterCard або по рахунку.

Тестовий
період

Безкоштовно

Одноразово 15 днів
Стандартний
пакет

315 / 90 днів

3,50 ₴ / день
Найкраща
пропозиція

1095 / 365 днів

3,00 ₴ / день
Персональний
бухгалтер

2500 / 30 днів

Дізнатися більше

Оплата он-лайн здійснюється через платіжний шлюз Wayforpay, сертифікований за першим рівнем стандарту безпеки PCI DSS. Дані банківських карток не зберігаються, а оплати захищені сучасними засобами захисту — 3D Secure.

Багато підприємств?
Якщо ведете багато клієнтів-єдинників або надаєте бухгалтерські послуги на аутсорсингу, зв’яжіться з нами.
15 днів безкоштовно